610277-2026 - Ergebnis
Rumänien – Anorganische Grundchemikalien – Acord cadru privind furnizarea de PRODUSE IGIENICO SANITARE pentru D.G.A.S.P.C. Vaslui.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru privind furnizarea de PRODUSE IGIENICO SANITARE pentru D.G.A.S.P.C. Vaslui.
Beschreibung: Acord cadru privind furnizarea de produse IGIENICO-SANITARE pentru D.G.A.S.P.C. Vaslui. Produsele se vor livra cu caracteristicile si in conditiile solicitate in caietul de sarcini. Perioada previzionata pentru desfasurarea acordului cadru este de 18 luni. In baza acordului cadru se vor perfecta 4 contracte subsecvente. Operatorii economici vor putea solicita clarificari/informatii suplimentare cu 18 zile inainte de data limita de depunere ofetelor. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, in a 11 a zi. Valoare AC min. 828.65 lei fara TVA – max. 2.861.130.32 lei fara TVA Lotul nr. 1 – DIVERSE PRODUSE CHIMICE ANORGANICE DE BAZA ȘI PRODUSE DE CURATENIE – 29 itemi Valoare AC min. 350.65 lei fara TVA – max. 1.005.504 lei fara TVA. Valoarea celui mai mare contract subsecvent min. 350.65 lei fara TVA - max. 251.376 lei fara TVA Lotul nr. 2 – ARTICOLE DE MENAJ SI UZ CASNIC, PRODUSE PENTRU DEȘEURI - 32 itemi Valoare AC min. 251.95 lei fara TVA – max. 507.513,92 lei fara TVA. Valoarea celui mai mare contract subsecvent min. 251.95 lei fara TVA - max. 126.878,48 lei fara TVA Lotul nr. 3 – PRODUSE DE INGRIJIRE PERSONALA - 27 itemi Valoare AC min. 210.52 lei fara TVA – max. 1.031.300,40 lei fara TVA. Valoarea celui mai mare contract subsecvent min. 210.52 lei fara TVA - max. 257.825,10 lei fara TVA Lotul nr.4 – DETERGENT AUTOMAT LICHID PETRU RUFE – 1 item Valoare AC min. 15.53 lei fara TVA – max. 316.812 lei fara TVA. Valoarea celui mai mare contract subsecvent min. 15.53 lei fara TVA - max. 79.203 lei fara TVA Cantitatile de produse sunt cele specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1972/21.08.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24310000 Anorganische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DIVERSE PRODUSE CHIMICE ANORGANICE DE BAZA ȘI PRODUSE DE CURATENIE – 29 itemi
Beschreibung: Furnizare de dezinfectant pe baza de substante eliberatoare de clor in centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui. Cantitatile si cerintele produselor sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel, 39831200 Detergenzien
Los: LOT-0002
Titel: ARTICOLE DE MENAJ SI UZ CASNIC, PRODUSE PENTRU DEȘEURI
Beschreibung: Furnizare de ARTICOLE DE MENAJ SI UZ CASNIC, PRODUSE PENTRU DEȘEURI - 32 itemi in centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui. Cantitatile si cerintele produselor sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39514300 Rollhandtücher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39811000 Mittel zum Parfümieren und Desodorieren von Räumen
Los: LOT-0003
Titel: PRODUSE DE INGRIJIRE PERSONALA
Beschreibung: Furnizare de PRODUSE DE INGRIJIRE PERSONALA - 27 itemi in centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui. Cantitatile si cerintele produselor sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711110 Deodorante, 33721000 Rasiermesser
Los: LOT-0004
Titel: DETERGENT AUTOMAT LICHID PETRU RUFE
Beschreibung: Furnizare de DETERGENT AUTOMAT LICHID PETRU RUFE in centrele D.G.A.S.P.C. Vaslui. Cantitatile si cerintele produselor sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39831200 Detergenzien