2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Ingenieurs- en adviesdiensten en inlenen (specialistische) expertise
Beschreibung: Om de continuïteit van Fellenoord 2040 voor de langere termijn beter te kunnen borgen is de behoefte een langjarig partnerschap met marktpartijen aan te gaan voor enerzijds het invullen van een personele behoefte van de organisatie waarbij Fellenoord2040 capaciteit en (specialistische) expertise inleent van betreffende Raamcontractanten, en anderzijds voor de levering van ingenieurs- en adviesdiensten. De geschatte waarde van de rRaamovereenkomst bedraagt ca. € 40 miljoen (excl. btw) over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties, indexeringen, eventuele cao-aanpassingen en overige opties. Deze raming betreft het totaal aan nadere opdrachten en is indicatief van aard. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De opgegeven waarde betreft geen afnameverplichting voor de Opdrachtgever. Uitgesplitst naar perceelniveau wordt de volgende indicatieve verdeling gehanteerd: P1: Inlenen van (specialistische) expertise: 70% P2: Resultaatgerichte ingenieurs- en adviesdiensten: 30%
Interne Kennung: TN608558
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor een uitgebreide toelichting op de opdracht, wordt verwezen naar de bijgevoegde Vraagspecificatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst inlenen van (specialistische) expertise
Beschreibung: Om de continuïteit van Fellenoord 2040 voor de langere termijn beter te kunnen borgen is de behoefte een langjarig partnerschap met marktpartijen aan te gaan voor het invullen van een personele behoefte van de organisatie waarbij Fellenoord2040 capaciteit en (specialistische) expertise inleent van betreffende Raamcontractanten. Er zal met twee ondernemer een Raamovereenkomst worden gesloten. De geschatte waarde van de Raamovereenkomst bedraagt ca. € 28 miljoen (excl. btw) over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties, indexeringen, eventuele cao-aanpassingen en overige opties. Deze raming betreft het totaal aan nadere opdrachten en is indicatief van aard. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De opgegeven waarde betreft geen afnameverplichting voor de Opdrachtgever.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst Resultaatgerichte ingenieurs- en adviesdiensten
Beschreibung: Om de continuïteit van Fellenoord 2040 voor de langere termijn beter te kunnen borgen is de behoefte een langjarig partnerschap met een marktpartij aan te gaan voor de levering van ingenieurs- en adviesdiensten. Er zal met één ondernemer een Raamovereenkomst worden gesloten. De geschatte waarde van de Raamovereenkomst bedraagt ca. € 12 miljoen (excl. btw) over de gehele looptijd, inclusief verlengingsopties, indexeringen, eventuele cao-aanpassingen en overige opties. Deze raming betreft het totaal aan nadere opdrachten en is indicatief van aard. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De opgegeven waarde betreft geen afnameverplichting voor de Opdrachtgever.
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TN608558
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
Opciones:
Descripción de las opciones: n.v.t.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2