610305-2026 - Wettbewerb
Lettland – Abbrucharbeiten – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvju demontāža Jēkabpils novadā
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvju demontāža Jēkabpils novadā
Beschreibung: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvju demontāža Jēkabpils novadā
Interne Kennung: JNP 2026/96
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība, Būves demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Celtnieku ielā 23, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā
Los: LOT-0002
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība, Būves demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Brīvības ielā 288C, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā
Los: LOT-0003
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība, Būves demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Sila ielā 3, Zasa, Zasas pagastā, Jēkabpils novadā
Los: LOT-0004
Titel: Būvju demontāža un demontāžas zonas sakārtošana Augšzemes ielā 10, Aknīstē, Jēkabpils novadā