610310-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Digitalisierte Kartenerstellung – 31219254 Reis- en routeinformatie Noordtunnel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31219254 Reis- en routeinformatie Noordtunnel
BeschreibungDoel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Nadere informatie treft u aan in de Vraagspecificatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.
Interne Kennung31219254
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie Aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDoel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.
Interne Kennung1