2. Verfahren
Verfahren
Titel: Řešení eGovernmentu města Kraslice II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka SW řešení agendových informačních systémů (MIS). Plnění veřejné zakázky konkrétně zahrnuje dodávku SW řešení v následujících oblastech a agendách: • IS agendy místních poplatků • IS pro jednání orgánů • IS agendy přestupků • IS MAPIIO – rozvoj. Součástí dodávky jsou, kromě vlastní dodávky MIS, také implementační a integrační služby a nezbytné zaškolení správců (administrátorů) a uživatelů zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky servis a podpora dodaného IS / SW řešení vč. služeb rozvoje dodaného řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: eGOV II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvedl v Provozní smlouvě inflační doložku, na základě které bude možné vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Zadavatel nepředpokládá v důsledku změny závazku navýšení finančního plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.