See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK – NPO – SIMULÁTORY PRO AKUTNÍ STAVY A PLICNÍ VENTILACI
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu simulátoru plic a 1 kusu simulátoru pro systém hrudní komprese pro Lékařskou fakultu v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy do místa plnění, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace a návrhu kupní smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Simulátor plic
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka celkem 1 ks simulátoru plic (včetně vybavení specifikovaného v příloze č. 5a zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Simulátor plic
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si nevyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 zákona.
Los: LOT-0002
Titel: Systém pro komprese hrudníku
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka celkem 1 ks systému pro komprese hrudníku (včetně vybavení specifikovaného v příloze č. 5b zadávací dokumentace).
Interne Kennung: Systém pro komprese hrudníku