2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń i rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej pozwalającej na zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa infrastruktury dla kluczowych systemów dziedzinowych i infrastruktury serwerowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1 Zakup serwerów fizycznych Część 2 Modernizacja środowiska macierzy dyskowych Część 3 Rozbudowa przestrzeni dyskowej do środowiska bazodanowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na każdą część zawarty jest w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla każdej części, stanowiących załączniki nr 5a, 5b i 5c do SWZ.
Interne Kennung: CIUWO.232.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu z 35 dni do 30 dni zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, tj. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Część 1 Zakup serwerów fizycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) w ramach zamówienia podstawowego - dostawa serwerów fizycznych, z wymaganymi licencjami; b) w ramach prawa opcji - dostawa dwóch sztuk serwerów typu III wraz z licencjami i akcesoriami na warunkach i wskazanego w SOPZ dla części 1 zawartym w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla części 1 (Załącznik nr 5a do SWZ)
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Część 2 Modernizacja środowiska macierzy dyskowych
Beschreibung: Dostawa, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji dodatkowych dysków NVMe SSD przeznaczonych do rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego środowiska macierzy dyskowych NetApp AFF C30.
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Część 3 Rozbudowa przestrzeni dyskowej do środowiska bazodanowego
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych dysków SSD NVMe przeznaczonych do rozbudowy dwóch eksploatowanych przez Zamawiającego macierzy dyskowych Huawei OceanStor Dorado 5000 V6.
610320-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CIUWO.232.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices, 48600000 Database and operating software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Lot: LOT-0003