2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE - Žiželice
Beschreibung: Veřejná zakázka je zadávána formou Design & Build. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na dvě fáze: • v rámci první fáze jsou předmětem služby spočívající ve vypracování statického posudku, PBŘ a příslušných stupňů projektové dokumentace, za účelem vybudování FVE na 9 budovách ve vlastnictví zadavatele. • Předmětem druhé fáze veřejné zakázky jsou dodávky, tj. následná realizace projektovaných prací, a to instalace FVE a jejich uvedení do provozu včetně potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla včetně související inženýrské činnosti, revizní činnosti. Podrobná specifikace požadavků zadavatele na předmět veřejné zakázky je uvedena v přílohách této výzvy vč. zadávací dokumentace, zejména však v technických zprávách. Dodavatelé při zpracování nabídek a předmětu zakázky musí respektovat také přílohu č. 2 Studie stavebně technologického řešení FVE. Zadavatel však upozorňuje, že příloha č. 2 ZD je pro dodavatele informativní, konkrétní rozvržení FVE, včetně počtu panelů a dalších dílčích technologií navrhne dodavatel v rámci první fáze realizace předmětu zakázky. Předmětem veřejné zakázky je také systém energetického managementu, jelikož je v rámci komunitní energetiky možné využít sdílenou elektrickou energii pro automatizované spínání externích elektrických zařízení napájených napětím 230 V až 400 V, za účelem zvýšení efektivity využití vyrobené elektřiny a podpory principů energetické soběstačnosti, v této souvislosti dodavatelé budou při zpracování svých nabídek respektovat přílohu č. 9. ZD Požadované řešení pro systém energetického managementu.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001