610355-2026 - Wettbewerb
Estland – Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung – Siseruumide koristusteenuse tellimine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siseruumide koristusteenuse tellimine
Beschreibung: Lepingu esemeks on Tallinna Kiirabi hallatavas hoones Retke tee 1 ja tugikeskustes aadressidel Õismäe tee 179, Tallinn; Sõle 63, Tallinn; Suur-Ameerika 18, Tallinn; Punane 36, Tallinn; Haigla 2, Maardu, Kaluri tee 5a, Viimsisasuvatel üüripindadel siseruumide koristusteenuse osutamine. Teenuse tehniline kirjeldus on esitatud alusdokumentide lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313081-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000