610356-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung – PN Brno – Sanitní a účelové vozidlo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN Brno – Sanitní a účelové vozidlo
BeschreibungZadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ na části: Část 1: Sanitní vozidlo Část 2: Účelové vozidlo s vestavbou Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu, několik, nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v pořízení nového sanitního vozidla nebo vozidla obdobného charakteru určeného pro zdravotnickou dopravu, a to včetně sanitní vestavby, transportní techniky a požadovaných individuálních úprav vozidel. Předmětem veřejné zakázky je dále dodávka nového účelového vozidla s hydraulickou plošinou. Nedílnou součástí plnění dodávky je registrace vozidel a jejich uvedení do provozu. Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka nového sanitního vozidla nebo vozidla obdobného charakteru určeného pro zdravotnickou dopravu, a to včetně sanitní vestavby, transportní techniky, požadovaných individuálních úprav vozidla, registrace vozidla a uvedení do provozu. Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka nového účelového vozidla s hydraulickou plošinou, a to včetně registrace vozidla a uvedení do provozu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen, 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34136000 Lieferwagen, 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Sanitní vozidlo
BeschreibungPředmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka nového sanitního vozidla nebo vozidla obdobného charakteru určeného pro zdravotnickou dopravu, a to včetně sanitní vestavby, transportní techniky, požadovaných individuálních úprav vozidla, registrace vozidla a uvedení do provozu.
Interne KennungČást 1: Sanitní vozidlo
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen, 34114122 Patiententransportfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge
LosLOT-0002
TitelČást 2: Účelové vozidlo s vestavbou
BeschreibungPředmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka nového účelového vozidla s hydraulickou plošinou, a to včetně registrace vozidla a uvedení do provozu.
Interne KennungČást 2: Účelové vozidlo s vestavbou
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform