See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van telefoons, accessoires en verwante diensten
Beschreibung: Korte beschrijving: deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van artikel 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. De Politiezone van Oostende wenst, als aankoopcentrale in de zin van artikel 2, 6°, a) van de Wet Overheidsopdrachten, een raamovereenkomst te sluiten waarbij de afnemende entiteiten telefoons en bijpassende accessoires kunnen bestellen én waarbij een passende professionele dienstverlening en service voor en na verkoop wordt voorzien. Alle Politiezones van West-Vlaanderen kunnen als afnemende entiteiten aan de raamovereenkomst deelnemen. De raamovereenkomst is niet exclusief maar een minimale afname ter waarde van 500.000 EUR wordt gegarandeerd. De opdrachtnemer moet een online platform tot stand brengen waarop de (medewerkers van de) afnemende entiteiten eigenhandig een telefoon en accessoires kunnen bestellen. De afnemende entiteiten voorzien een vast bedrag (incl. BTW) dat door hun medewerkers op het online platform kan worden besteed (het “vast bedrag”). Die medewerkers kunnen dan, indien gewenst, nog opleggen voor een telefoon en accessoires die duurder zijn dan het voorziene vaste bedrag (het “individueel saldo”). Het online platform laat een dubbele afrekening toe, waarbij aan de afnemende entiteiten het vast bedrag en aan de medewerkers het individueel saldo gefactureerd wordt. De raamovereenkomst kadert in de wens van de afnemende entiteiten om voor elke medewerker een (individuele) telefoon te kunnen kopen. De raamovereenkomst behelst (o.a.): - de terbeschikkingstelling van een online platform waarbinnen de (medewerkers van de) afnemende entiteiten zelf een telefoon en accessoires op basis van het vast budget dat door de afnemende entiteiten ter beschikking wordt gesteld en een eigen bijdrage voor aankopen die dat budget overschrijden (individueel saldo) bij de afnemende entiteiten kunnen kiezen en bestellen. - de verkoop en levering van telefoons. De inschrijvers stellen een lijst op van telefoons die geleverd en ondersteund kunnen worden (de “Aanbodlijst Telefoons”). De Aanbodlijst Telefoons moet minstens de in de inventaris bij het bestek opgesomde telefoons (het “Basispakket Telefoons”) bevatten en beperkt zich tot telefoons aangestuurd door Android en IOS. Op basis van deze lijst bepalen de afnemende entiteiten individueel welke telefoons effectief worden aangeboden aan de medewerker binnen het online platform (de “Keuzelijst”). - de verkoop en levering van accessoires. De inschrijvers stellen een lijst op van accessoires die geleverd en ondersteund kunnen worden voor de telefoons uit de Aanbodlijst Telefoons (de “Aanbodlijst Accessoires”). De Aanbodlijst Accessoires moet minstens de in het bestek opgesomde telefoons (het “Basispakket Telefoons”) bevatten. - Service Level Agreement (SLA): een snelle en goede service voor en na verkoop van de telefoons en accessoires (waaronder de verplichte optie voor de verzekeringen).
Interne Kennung: PPP03T-8177/4781/200.L.905
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1