2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych – 3 obszary
Beschreibung: roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni bitumicznych dróg na terenie administracyjnym Miasta Gdańska podzielonym na trzy obszary
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Oliwa - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Beschreibung: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych -obszar Oliwa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) prawo opcji umożliwia rozszerzenie zamówienia o dodatkowe roboty do wysokości maksymalnie 400% wartości zamówienia podstawowego, tj. wartość zamówienia podstawowego oraz wartość zamówienia opcjonalnego nie może przekroczyć czterokrotności wartości zamówienia podstawowego, 2) prawo opcji umożliwia ponadto wydłużenia okresu realizacji przedmiotu Umowy do 12 miesięcy,
Los: LOT-0002
Titel: 2 Wrzeszcz - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Beschreibung: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych -obszar Wrzeszcz
Los: LOT-0003
Titel: 3 Śródmieście - roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych
Beschreibung: Roboty drogowe i utrzymanie nawierzchni dróg bitumicznych - obszar Śródmieście
610358-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233142 Road-repair works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003