See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. II – 30 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. II - 30 zadań. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 301022-2026
Interne Kennung: EP/220/136/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 31711140 Elektroden, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141411 Skalpelle und Klingen, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 33141730 Halskrawatten
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16. Zestaw do wtórnego przetaczania pooperacyjnego krwi.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 16 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 16
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 4.2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3 W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4.4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17. Osłona sterylna na ramię „C”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 17 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 17
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18. Worki i płytki stomijne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 18 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 18
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19. Elektroda do stymulacji serca Quick-Combo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 19 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 19
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 19
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20. Nożyki do testów alergicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 20 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 20
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21. Kateter do znieczulenia krtani
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 21 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 21
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 21
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22. Fartuchy chirurgiczne, osłony na buty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 22 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 22
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 22
Haupteinstufung (cpv): 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23. Zamknięty system do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 23 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 23
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24. Łyżki laryngoskopowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 24 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 24
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 24
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25. Elektrody EKG dla dzieci i dorosłych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 25 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 25
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26. Elektrody neutralne do diatermii, kable do elektrody neutralnej do diatermii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 26 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 26
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27. Jednorazowe zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia z okablowaniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 27 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 27
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28. Kołnierze ortopedyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 28 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 28
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 28
Haupteinstufung (cpv): 33141730 Halskrawatten
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29. Przyrząd do rehabilitacji oddechowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 29 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 29
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30. Pończochy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 30 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla zadania nr 30
Interne Kennung: EP/220/136/2025 - zadanie nr 30
610369-2026 - Result
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa wyrobów jednorazowego i wielorazowego użytku dla SPWSZ w Szczecinie cz. II – 30 zadań
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 301022-2026
Internal identifier: EP/220/136/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 31711140 Electrodes, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33140000 Medical consumables, 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation, 33141411 Scalpels and blades, 35113410 Garments for biological or chemical protection, 33141730 Surgical collars
5. Lot
Lot: LOT-0016
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 16
Main classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
Options:
Lot: LOT-0017
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 19
Main classification (cpv): 31711140 Electrodes
Lot: LOT-0020
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 21
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0022
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 22
Main classification (cpv): 35113410 Garments for biological or chemical protection
Lot: LOT-0023
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 24
Main classification (cpv): 33171000 Instruments for anaesthesia and resuscitation
Lot: LOT-0025
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 28
Main classification (cpv): 33141730 Surgical collars
Lot: LOT-0029
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 30. Pończochy
Internal identifier: EP/220/136/2025 - zadanie nr 30