Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182300 Ausrüstung für Herzchirurgie
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Kaliski (PL416)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
610370-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywne dostawy sprzętu do zabiegów ablacji 3D wraz z dzierżawą systemu trójwymiarowego mapowania elektroanatomicznego 3D wraz z kompletnym wyposażeniem dla potrzeb Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca. 2 Szczegółowy opis/warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ i jej załącznikach
Internal identifier: 79/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33182300 Cardiac surgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0016