610397-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung174177-2026
Interne KennungZP-0050-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 1
BeschreibungKaniule dotętnicze infuzyjnych
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 40% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 143
BeschreibungZestawy do nefrostomii dwustopniowe
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 143
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 41
BeschreibungPojemniki/worki do pobierania krwi
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 41
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 155
BeschreibungAparaty do treningu oddechowego
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 155
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 156
BeschreibungŁączniki do drenów
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 156
LosLOT-0063
TitelZadanie nr 38
BeschreibungPrzewody Heidelberger
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 38
LosLOT-0070
TitelZadanie nr 57
BeschreibungŻel do cewnikowania
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 57
LosLOT-0071
TitelZadanie nr 50
BeschreibungCewniki do żyły centralnej
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 50
LosLOT-0072
TitelZadanie nr 56
BeschreibungZestaw do toalety jamy ustnej
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 56
LosLOT-0073
TitelZadanie nr 153
BeschreibungStaza
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 153
LosLOT-0203
TitelZadanie nr 6
BeschreibungOstrza chirurgiczne
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 6
LosLOT-0204
TitelZadanie nr 9
BeschreibungProwadnice urologiczne z rdzeniem nitinolowym
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 9
LosLOT-0205
TitelZadanie nr 13
BeschreibungPrzyrząd i łącznik do pobierania leków cytostatycznych
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 13