2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxi-, Chauffeursdiensten en Directievervoer
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Taxi-, Chauffeursdiensten en Directievervoer inclusief dienstverlening. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt in totaal €660.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De geschatte opdrachtwaarde voor Directievervoer en Chauffeursdiensten bedraagt circa €90.000,- per jaar. De geschatte opdrachtwaarde voor Taxidiensten betreft circa €75.000,- per jaar. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van €800.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-61
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Taxi-, Chauffeursdiensten en Directievervoer inclusief dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60171000 Vermietung von Personenwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.