2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury serwerowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury serwerowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe oraz prawo opcji, tj.: W ramach zamówienia podstawowego: Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do dostawy dwóch serwerów stelażowych wraz z 5 letnią gwarancją i wsparciem serwisowym producenta, na potrzeby środowiska bazodanowego, zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy – SOPZ W ramach prawa opcji: Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do dostawy serwera stelażowego wraz z 5 letnią gwarancją i wsparciem serwisowym producenta, na potrzeby środowiska wirtualizacyjnego, zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy - SOPZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ. Zgodnie z art. 133 ust.3 ustawy Pzp, z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w Załączniku nr 1 (SOPZ), Zamawiający nie może udostępnić ww. części SWZ na stronie internetowej postępowania. Zamawiający określił w ogłoszeniu o zamówieniu i dokumentach zamówienia sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru. Wykonawca w celu otrzymania informacji o charakterze poufnym musi złożyć na adres mailowy: agnieszka.puzio@cui.wroclaw.pl w formie elektronicznej Umowę o zachowaniu poufności.
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury serwerowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe oraz prawo opcji, tj.: W ramach zamówienia podstawowego: Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do dostawy dwóch serwerów stelażowych wraz z 5 letnią gwarancją i wsparciem serwisowym producenta, na potrzeby środowiska bazodanowego, zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy – SOPZ. W ramach prawa opcji: Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do dostawy serwera stelażowego wraz z 5 letnią gwarancją i wsparciem serwisowym producenta, na potrzeby środowiska wirtualizacyjnego, zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy - SOPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ. Zgodnie z art. 133 ust.3 ustawy Pzp, z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w Załączniku nr 1 (SOPZ), Zamawiający nie może udostępnić ww. części SWZ na stronie internetowej postępowania. Zamawiający określił w ogłoszeniu o zamówieniu i dokumentach zamówienia sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru. Wykonawca w celu otrzymania informacji o charakterze poufnym musi złożyć na adres mailowy: agnieszka.puzio@cui.wroclaw.pl w formie elektronicznej Umowę o zachowaniu poufności.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji: Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do dostawy serwera stelażowego wraz z 5 letnią gwarancją i wsparciem serwisowym producenta, na potrzeby środowiska wirtualizacyjnego, zgodnie z opisem wskazanym w załączniku nr 1 do projektu Umowy - SOPZ Realizacja prawa opcji możliwa jest w całym okresie trwania umowy, z zastrzeżeniem że gwarancja na dostarczony przedmiotu umowy, każdorazowo liczona jest od dnia dostawy, przez okres 5 lat. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp na zasadach i w okolicznościach określonych w projekcie umowy – załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.