610411-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY MSZANA DOLNA W SEZONIE 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY MSZANA DOLNA W SEZONIE 2026/2027
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg na terenie Gminy Mszana Dolna w sezonie zimowym 2026/2027 2. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia polegać będą na: 1) świadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania dróg polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg. 2) zapewnieniu jakości wykonywanych usług odpowiadających obowiązującym standardom zimowego utrzymania dróg, ustalonych przez Zamawiającego. 3) przekazywanie za pośrednictwem osób obsługujących pojazdy i sprzęt przedstawicielom Zamawiającego informacji o aktualnym stanie przejezdności dróg oraz zagrożeniach spowodowanych aktualnymi warunkami atmosferycznymi. 4) utrzymaniu w gotowości sprzętu i urządzeń przewidzianych do realizacji przedmiotu zamówienia wraz z ich obsługą, a w przypadku awarii sprzętu do realizacji zimowego utrzymania dróg Wykonawca niezwłocznie telefonicznie zgłasza ten fakt Zamawiającemu. Wykonawca zobowiązany jest dysponować w pełni sprawnym i wyposażonym sprzętem zastępczym, który wykona zlecone zadanie. Sprzęt zastępczy musi spełniać kryteria dla danego sprzętu określone w SWZ. 5) zapewnieniu przez Wykonawcę we własnym zakresie obsługi naprawczo-remontowej sprzętu przewidzianego do świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg, 6) udostępnienia Zamawiającemu zaoferowanych w ofercie pojazdów/ nośników do świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg w celu zamontowania urządzeń monitorujących GPS. Montaż odbywa się w siedzibie Wykonawcy lub innym wskazanym miejscu. Nadajniki i ich montaż będzie zapewniony i opłacony przez Zamawiającego. Urządzenia stanowią własność Zamawiającego. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia tych urządzeń powstałych z winy niewłaściwego ich użytkowania bądź regulowania bez wiedzy i zgody Właściciela tych urządzeń. 7) w czasie obowiązywania umowy Wykonawca zapewnia łączność telefoniczną z osobą wyznaczoną przez Zamawiającego. Każdy sprzęt do zimowego utrzymania musi posiadać telefon komórkowy z zestawem głośnomówiącym lub słuchawkowym w celu zapewnienia bezpośredniego kontaktu z kierowcą. 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli gotowości sprzętu przed rozpoczęciem świadczenia usług w zakresie " Zimowego utrzymania dróg" oraz podczas całego okresu zimowego.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelREJON I – KASINA WIELKA – cz.1
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Kasina Wielka polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.1
Menge15,6 Kilometer
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelREJON II – KASINA WIELKA – cz.2
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.2
Menge14,49 Kilometer
LosLOT-0003
TitelREJON III – KASINA WIELKA – KASINKA MAŁA
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Kasina Wielka i Kasinka Mała polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.3
Menge14,34 Kilometer
LosLOT-0004
TitelREJON IV – KASINKA MAŁA – cz.2
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Kasinka Mała polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.4
Menge15,94 Kilometer
LosLOT-0005
TitelREJON V – KASINKA MAŁA – cz.3
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.5
Menge15,92 Kilometer
LosLOT-0006
TitelREJON VI – LUBOMIERZ – cz.1
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Lubomierz polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.6
Menge15,12 Kilometer
LosLOT-0007
TitelREJON VII – LUBOMIERZ – cz.2
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.7
Menge17,24 Kilometer
LosLOT-0008
TitelREJON VIII – MSZANA GÓRNA
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m.Mszana Górna polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.8
Menge13,6 Kilometer
LosLOT-0009
TitelREJON IX - MSZANA GÓRNA – ŁOSTÓWKA
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m.Mszana Górna i Łostówka polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.9
Menge15,71 Kilometer
LosLOT-0010
TitelREJON X - ŁĘTOWE
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Łętowe polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.10
Menge17,77 Kilometer
LosLOT-0011
TitelREJON XI - ŁOSTÓWKA
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Łostówka polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.11
Menge12,34 Kilometer
LosLOT-0012
TitelREJON XII - OLSZÓWKA – cz.1
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Olszówka polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.12
Menge14,2 Kilometer
LosLOT-0013
TitelREJON XIII - OLSZÓWKA – RABA NIŻNA
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Olszówka i Raba Niżna polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.13
Menge14,15 Kilometer
LosLOT-0014
TitelREJON XIV RABA NIŻNA – GLISNE
BeschreibungŚwiadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania drogi w m. Raba Niżna i Glisne polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne KennungIN-ZP.271.31.2026.PN.14
Menge17,87 Kilometer