2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitní vozidla ZZS 2024-2027 II.
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je výběr jediného dodavatele pro uzavření Rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení postupem bez obnovení soutěže na dobu určitou do 31.12.2026. Rámcová dohoda bude na průběžné dodávky sanitních vozidel ZZS na základě Prováděcích kupních smluv uzavíraných dle Rámcové dohody. Předpokládané množství sanitních vozidel ZZS po dobu platnosti RD je max. 27 ks.
Interne Kennung: VZ-23303/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 odst. 1 zákona, navýšení (případně snížení) ceny v průběhu trvání RD, na základě odsouhlasení nebo písemného dodatku ke smlouvě, a to za níže uvedených podmínek: o pokud dojde ke změně daňových předpisů upravujících DPH; při změně daňových sazeb, a to jenom ve výši procentuálně shodné s touto změnou. Na tuto změnu není nutné uzavírat dodatek ke smlouvě, ale změna bude provedena po předcházejícím písemném souhlasu kupujícího s platností ode dne účinnosti změny daňových předpisů. o pokud dojde k překročení míry inflace, přesněji pokud statistické vyjádření inflace vycházející z měření čistých cenových změn pomocí indexů spotřebitelských cen vyjádřených přírůstkem indexu spotřebitelských cen k předchozímu měsíci stanovených Českým statistickým úřadem (dále jen „inflace“), překročí v součtu 3 %, vztaženo k datu uzavření RD nebo k datu posledního navýšení smluvních cen v důsledku překročení míry inflace. V tomto případě bude prodávající oprávněn požadovat navýšení smluvních cen o odpovídající procento inflace za předmětné období. Na základě písemné žádosti za strany prodávajícího bude změna učiněna oboustranně podepsaným dodatkem k RD. o v případě, že od data platnosti cen dojde ke změně kurzu CZK/EUR, nebo CZK/USD o více než 5%, která bude trvat nejméně 30 kalendářních dnů po sobě, mohou obě smluvní strany jednat o změnách cen předmětu koupě. Na základě písemné žádosti ze strany prodávajícího či kupujícího bude probíhat jednání o změně cen. Změna bude učiněna oboustranně podepsaným dodatkem k RD.