Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Bielski (PL225)
Land: Polen
Zusätzliche Informationen: Wartość zamówienia podstawowego: 1 129 118,34 PLN, wartość zamówień art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp: 564 559,19 PLN; wartość zamówienia art. 30 ust. 4 Pzp 89 500,00 PLN; łączna wartość zamówienia: 1693677,53 PLN