2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie sprzedaży energii elektrycznej dla UG Zielonki oraz jednostek podległych na terenie Gminy Zielonki w latach 2027 - 2028
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej dla Gminy Zielonki. Zamówienie jest podzielone na części: Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki (Taryfa C12b). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 4000 [MWh] Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki (Taryfy: C12a, C11, C21, G11, G12). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 1000 [MWh] 2. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej dla części I stanowi załącznik nr 6a do SWZ, dla części II załącznik nr 6b do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określają wzory umów stanowiące załączniki 4a i 4b do SWZ, odnoszące się, odpowiednio do części nr I oraz części nr II zamówienia. 4. Zakup będzie się odbywać na postawie umowy sprzedaży z Wykonawcą. 5. Usługi dystrybucji będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki
Beschreibung: Część I - Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Zielonki (Taryfa C12b). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 4000 [MWh]
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki
Beschreibung: Część II – Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia miejsc publicznych i budynków na terenie Gminy Zielonki (Taryfy: C12a, C11, C21, G11, G12). Szacunkowe zużycie w okresie obowiązywania umowy 1000 [MWh]
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002