2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior Adviseur Transformatie & Contracten - cluster SO
Beschreibung: Jij bouwt mee aan de wereldstad van morgen. Rotterdam staat voor grote uitdagingen van energietransitie tot woningbouw. Als adviseur zet jij jouw expertise in om complexe vraagstukken via de privaatrechtelijke weg in beweging te krijgen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1x12 maanden verleng optie