2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Identity & Access Managementsysteem
Beschreibung: HVHL bereidt een Europese aanbesteding voor voor de levering, implementatie, configuratie, ondersteuning en het beheer van een nieuw Identity & Access Managementsysteem (IAM). Het huidige IAM-systeem UMRA nadert het einde van de contractperiode en voldoet onvoldoende aan de toekomstige functionele, technische en beveiligingsvereisten van de organisatie. Met deze aanbesteding beoogt HVHL een toekomstbestendige IAM-oplossing te selecteren die aansluit bij moderne eisen op het gebied van informatiebeveiliging, gebruiksgemak, compliance en schaalbaarheid. De nieuwe oplossing dient de organisatie te ondersteunen bij: -centraal identiteitsbeheer; -lifecycle management van accounts en rechten (IGA); -geautomatiseerde provisioning en deprovisioning; -role-based access control (RBAC); -koppelingen met bestaande en toekomstige applicaties; -audit- en rapportagemogelijkheden; -naleving van relevante wet- en regelgeving, waaronder de AVG en NIS2. 300000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: de mogelijkheid tot verlenging van 4 x 1 jaar