See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisowe i usuwanie awarii urządzeń dźwignicowych znajdujących się w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie
Beschreibung: Usługi serwisowe i usuwanie awarii urządzeń dźwignicowych znajdujących się w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie
Vorherige Bekanntmachung: 316208-2026
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZC/00085/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.