2. Verfahren
Verfahren
Titel: A04.115.2026 Online platform voor (digitale) dienstverlening op mentaal welzijn medewerkers Gemeente Leiden
Beschreibung: De gemeente Leiden heeft behoefte aan een dienstverlener die op een laagdrempelige en digitale wijze preventief bijdraagt aan het mentale, sociale en fysieke welzijn van haar medewerkers. De aard van de dienstverlening dient divers en geïntegreerd te zijn: van zelfhulp en digitale tools tot 1-op-1 begeleiding door psychologen en leefstijl artsen, groepssessies en masterclasses - alles toegankelijk via één platform en één aanmeldpunt voor de medewerker. Op basis van de kenmerken zoals opgenomen in de bijlage is de gemeente Leiden voornemens de opdracht tot het leveren van deze diensten te gunnen aan OpenUp. ● Initiële periode (17 maanden, t/m 31 december 2027): totaal €148.750 ● Eerste optionele verlenging (2028): totaal €109.200 ● Tweede optionele verlenging (2029): totaal €113.568
Interne Kennung: A04.115.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: A04.115.2026
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85100000 Servicios de salud
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1