2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Łasin od dnia 1 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku. Zakres zamówienia obejmuje: a) odbieranie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łasin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), b) zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łasin oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), c) dostarczanie właścicielom nieruchomości w ramach przedmiotu zamówienia worków do zbiórki odpadów w odpowiednim kolorze, zgodnie z obowiązującymi przepisami, d) sporządzenie i dystrybucja wśród właścicieli nieruchomości haromonogramu wywozu odpadów.
Interne Kennung: IBG.271.2.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001