See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENERGIA ELEKTRYCZNA -dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa: część I w m. Warszawa, część II w m. Raducz, część III m.Gdańsk, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 45/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I -dostawa energii elektrycznej do obiektów SOP w m. Warszawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa - część I w m. Warszawa, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 45/2026/ZP-część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II -dostawa energii elektrycznej do obiektów SOP w m. Raducz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa - część II w m. Raducz, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 45/2026/ZP-część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III -dostawa energii elektrycznej do obiektów SOP w m. Gdańsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa energii elektrycznej do obiektów Służby Ochrony Państwa - część III w m. Gdańsk, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 45/2026/ZP-część III
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 45/2026/ZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 45/2026/ZP-część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 45/2026/ZP-część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 45/2026/ZP-część III