2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla zadania "Doposażenie poradni specjalistycznych oraz utworzenie form leczenia jednego dnia w SPZZOZ w Przasnyszu
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego dla SPZZOZ w Przasnyszu
Interne Kennung: SPZZOZ.ZP/61/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny
Beschreibung: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny. Pakiet składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Rejestrator holtera
Beschreibung: Pakiet 2 - Rejestrator holtera Pakiet składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - System monitoringu pacjenta
Beschreibung: Pakiet 3 - System monitoringu pacjenta. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii
Beschreibung: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Laser do usuwania zmian skórnych
Beschreibung: Pakiet 5 - Laser do usuwania zmian skórnych. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 5
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SPZZOZ.ZP/61/2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - sprzęt ginekologiczny
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 - Rejestrator holtera
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 - Aparat do mammotomii
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Pakiet 5