See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transporty sanitarne i przewóz osób
Beschreibung: Transporty sanitarne i przewóz osób w podziale na 3 pakiety (części).
Interne Kennung: DZP/191/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Transport szpiku na terenie Polski oraz poza granicami kraju (do 1500 km w jedną stronę).
Beschreibung: Transport szpiku na terenie Polski oraz poza granicami kraju (do 1500 km w jedną stronę). 52 000 km.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Transport sanitarny pacjentów.
Beschreibung: Transport sanitarny pacjentów - 6 pojazdów.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Transport osób dializowanych na i z Oddziału Hemodializ
Beschreibung: Transport osób dializowanych na i z Oddziału Hemodializ - 7600 kursów.
Interne Kennung: Pakiet nr 3