610550-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Watte – Vata buničitá a vata syntetická nesterilní
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVata buničitá a vata syntetická nesterilní
BeschreibungPředmětem zakázky jsou průběžné dodávky vaty buničité a vaty syntetické nesterilní pro Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Součástí dodávek je doprava zboží do místa plnění. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na období 4 let.
Interne Kennung185/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141117 Watte
5. Los
LosLOT-0001
TitelVata buničitá dělená
Interne Kennung1
LosLOT-0004
TitelVata syntetická nesterilní
Interne Kennung4
LosLOT-0003
TitelVata buničitá přířezy
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelVata buničitá přířezy 10x15 cm
Interne Kennung2