See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ulični automati
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća isporuku, montažu i puštanje u rad uličnih parkirnih automata hibridnog tipa (plaćanje kovanicama i beskontaktno karticama)
Interne Kennung: VN-22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten
5. Los
Los: LOT-0000