2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud gebouwgebonden E- en W-installaties Stichting Delta Scholengroep
Beschreibung: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te selecteren die, door het leveren van kwalitatief hoogwaardige dienstverlening, Opdrachtgever ondersteunt en ontzorgt in het beheer en onderhoud van de technische installaties binnen de portefeuille. Zie par. 1.4.3 Selectieleidraad.
Interne Kennung: 3P2501100
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Onderhoudsovereenkomst bedraagt (beoogd): • Vanaf de datum van opdrachtverstrekking: o Drie jaar (beëindiging van rechtswege, tenzij verlengd middels optie-1). • Met twee keer een eenzijdige optie voor Opdrachtgever om de Onderhoudsovereenkomst aansluitend te verlengen, respectievelijk: o Optie-1: vier jaar (beëindiging van rechtswege, tenzij verlengd middels optie-2); o Optie-2: vier jaar (beëindiging van rechtswege, zonder dat opzegging is vereist); o Opdrachtgever zal minimaal zes maanden voor afloop van de (verlengde) Onderhoudsovereenkomst een besluit nemen of de desbetreffende optie zal worden gelicht. Opdrachtnemer stemt bij voorbaat onherroepelijk en onvoorwaardelijk in met een eventuele verlenging. Gedurende de looptijd van de Onderhoudsovereenkomst kan de omvang van de Opdracht wijzigen, bijvoorbeeld door het toevoegen of afstoten van schoollocaties of installaties. De Onderhoudsovereenkomst voorziet in mechanismen om het onderhoud hierop aan te passen. Tevens kunnen gedurende de looptijd verbouwingen plaatsvinden, waardoor (delen van) gebouwen of installaties tijdelijk buiten onderhoud worden geplaatst en na afronding opnieuw worden opgenomen. De omvang van de Opdracht wordt periodiek in overleg met Opdrachtnemer herijkt.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3P2501100
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: