2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: BP-DZP.2610.109.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedowane obecnie postępowanie na dostawę elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji jest związane z obchodzoną w 2026 r. 30-letnią rocznicą działalności Agencji Mienia Wojskowego. Z uwagi na to, że zabezpieczenie środków finansowych na ten cel wymagało zewnętrznej korekty Planu finansowego Agencji Mienia Wojskowego na 2026 rok opiniowanej przez Radę Nadzorczą, a następnie zatwierdzanej przez Ministra Obrony Narodowej w trybie art. 21 ustawy o finansach publicznych nie było możliwości wcześniejszego wszczęcia i procedowania postępowania. Zgodnie z obowiązującymi w Agencji procedurami wewnętrznymi formalne uruchomienie procedury przetargowej było możliwe dopiero po zabezpieczeniu środków finansowych w zatwierdzonym Planie finansowym Agencji Mienia Wojskowego na 2026 rok oraz uzyskaniu stosownych zgód. Powyższa procedura zmiany Planu finansowego AMW na 2026 rok wymagała uzgodnień, które spowodowały zatwierdzenie zmiany dopiero 21 sierpnia br. Aby określić czas trwania postępowania przetargowego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, należy wziąć pod uwagę nie tylko długość terminu składania ofert ale również inne terminy minimalne, wskazane w ustawie Pzp. W szczególności termin na składanie podmiotowych środków dowodowych, termin po upływie którego można zawrzeć umowę, a także potencjalne ryzyko wydłużenia procedury na skutek korzystania przez wykonawców ze środków ochrony prawnej. Przeprowadzona analiza wskazała, że zastosowanie podstawowego terminu składania ofert generuje ryzyko braku możliwości zawarcia umowy w aktualnym roku budżetowym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199750 Kupons
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektronicznych kart przedpłaconych dla pracowników Agencji Mienia Wojskowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.