See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung: 305939-2026
Interne Kennung: DZP-271-12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: 26.Autorefraktometry
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.26
Los: LOT-0027
Titel: 27.Bilirubinometry
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.27
Los: LOT-0029
Titel: 29.Cieplarki do płynów infuzyjnych
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.29
Los: LOT-0031
Titel: 31.Defibrylatory
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.31
Los: LOT-0034
Titel: 34.Fotele zabiegowe
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.34
Los: LOT-0035
Titel: 35.Fotel ginekologiczny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.35
Los: LOT-0037
Titel: 37.Morcelatory
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.37
Los: LOT-0038
Titel: 38.Holtery EKG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.38
Los: LOT-0039
Titel: 39.Inhalatory
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.39
Los: LOT-0040
Titel: 40.Inkubatory
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.40
Los: LOT-0041
Titel: 41.Kabina laryngologiczna
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.41
Los: LOT-0042
Titel: 42.Kamera endoskopowa
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.42
Los: LOT-0043
Titel: 43.Kardiomonitory
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.43
Los: LOT-0044
Titel: 44.Kolposkop
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.44
Los: LOT-0045
Titel: 45.Kolumny anestezjologiczne i chirurgiczne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.45
Los: LOT-0046
Titel: 46.Komora laminarna
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.46
Los: LOT-0047
Titel: 47.Wyposażenie ambulansu
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.47
Los: LOT-0048
Titel: 48.Laktator elektryczny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.48
Los: LOT-0049
Titel: 49.Lampy szczelinowe
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.49
Los: LOT-0050
Titel: 50.Lampy bezcieniowe, zabiegowe
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.50
Los: LOT-0052
Titel: 52.Lampy operacyjne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.52
Los: LOT-0059
Titel: 59.Laser mikropulsowy do fotokoagulacji siatkówki
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.59
Los: LOT-0062
Titel: 62.Laser SLT-YAG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.62
Los: LOT-0064
Titel: 64.Materace przeciwodleżynowe
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.64
Los: LOT-0065
Titel: 65.Mikroskop operacyjny okulistyczny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.65
Los: LOT-0066
Titel: 66.Mikroskopy dermatologiczne
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.66