See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowa obejmująca naprawy i przeglądy wraz z dostawą oraz wymianą źródeł promieniotwórczych do aparatu HDR Flexitron, a także przeglądy okresowe systemów planowania brachyterapii Oncentra Brachy i Oncentra Prostate
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowa obejmująca naprawy i przeglądy wraz z dostawą oraz wymianą źródeł Ir-192 z częstotliwością 4 razy w ciągu 12 miesięcy (12 źródeł przez okres trwania zamówienia), do aparatu HDR Flexitron, a także przeglądy okresowe systemów planowania brachyterapii Oncentra Brachy i Oncentra Prostate.
Vorherige Bekanntmachung: 545163-2026
Interne Kennung: ZPZ-48/06/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowa obejmująca naprawy i przeglądy wraz z dostawą oraz wymianą źródeł Ir-192 z częstotliwością 4 razy w ciągu 12 miesięcy (12 źródeł przez okres trwania zamówienia), do aparatu HDR Flexitron, a także przeglądy okresowe systemów planowania brachyterapii Oncentra Brachy i Oncentra Prostate. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ - szczegółowy zakres usług.
Interne Kennung: Usługa serwisowa obejmująca naprawy i przeglądy wraz z dostawą oraz wymianą źródeł promieniotwórczych do aparatu HDR Flexitron, a także przeglądy okresowe systemów planowania brachyterapii Oncentra Brachy i Oncentra Prostate