2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uittreksels van boeken t.b.v. jeugdliteratuur
Beschreibung: Een verandering van opdrachtnemer is niet mogelijk om economische of technische redenen. De KB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met de firma NBD Biblion voor de inkoop van uittreksels van Nederlandse en uit het buitenland vertaalde (jeugd) literatuur €300.000 per jaar
Interne Kennung: 030826/ewwma3
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22211000 Fachzeitschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1