See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijziging opdracht - Parkeerautomaten Hoogeveen
Beschreibung: Dit betreft een publicatie van de niet wezenlijke wijziging van de gegunde opdracht waarbij opdrachtgever zich beroept op artikel 2.163e Aw 2012, teneinde opdracht te geven aan Taxameter Centrale B.V. voor de levering van accu’s bestemd voor de bestelde parkeerautomaten i.v.m. overgang naar parkeerautomaten op zonne-energie. De onvoorziene omstandigheid betreft de aanvullende aansluitvoorwaarden welke eenzijdig door netbeheerder Rendo N.V. aan opdrachtgever zijn opgelegd. Deze aanvullende aansluitvoorwaarden zijn opgelegd na gunning van de aanbesteding en voorafgaand aan de uitvoer van de fysieke werkzaamheden (het 1op1 vervangen van de huidige parkeerautomaten). Aangezien deze aanvullende aansluitvoorwaarden zullen de bedrade parkeerautomaten vervangen worden door parkeerautomaten op zonne-energie. Derden die een kort geding willen aanspannen jegens opdrachtgever dienen dit tijdig voor de afloop van de vervaltermijn van 20 kalenderdagen schriftelijk mede te delen aan opdrachtgever 66 Accu's
Interne Kennung: Z.469309
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie - Parkeerautomaten Hoogeveen
Beschreibung: Dit betreft een publicatie van de niet wezenlijke wijziging van de gegunde opdracht waarbij opdrachtgever zich beroept op artikel 2.163e Aw 2012, teneinde opdracht te geven aan Taxameter Centrale B.V. voor de levering van accu’s bestemd voor de bestelde parkeerautomaten i.v.m. overgang naar parkeerautomaten op zonne-energie. De onvoorziene omstandigheid betreft de aanvullende aansluitvoorwaarden welke eenzijdig door netbeheerder Rendo N.V. aan opdrachtgever zijn opgelegd. Deze aanvullende aansluitvoorwaarden zijn opgelegd na gunning van de aanbesteding en voorafgaand aan de uitvoer van de fysieke werkzaamheden (het 1op1 vervangen van de huidige parkeerautomaten). Aangezien deze aanvullende aansluitvoorwaarden zullen de bedrade parkeerautomaten vervangen worden door parkeerautomaten op zonne-energie. Derden die een kort geding willen aanspannen jegens opdrachtgever dienen dit tijdig voor de afloop van de vervaltermijn van 20 kalenderdagen schriftelijk mede te delen aan opdrachtgever onder gelijktijdige toezending van een concept dagvaarding (via mail naar j.wijtsma@dewoldenhoogeveen.nl).
Interne Kennung: 1