2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi gminnej ul. Potułkały w Dzielnicy Wilanów w m.st. Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy drogi gminnej ul. Potułkały na odcinku od ul. Ku Skarpie do ul. Kwitnącej Łąki oraz przedłużenia w ul. 5 KUL odc. Potułkały - dz. ew. nr 34/34 obręb 1-06-85 w celu uzyskania decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (dalej - ZRID).
Interne Kennung: 31/WIR/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
610616-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 31/WIR/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001