See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fuel Preparation Civil
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování stavební části objektů přípravy paliva pro nový kotel na biomasu B14. Jedná se o novostavby stavebních objektů, které slouží pro umístění technologie přípravy paliva. Technologická část není předmětem této veřejné zakázky. Stavební objekty zahrnují bunkry pro příjem paliva z vlaků a kamionů, objekt pro úpravu paliva, silo pilin, venkovní sklad a krytý sklad. Součástí stavby jsou základy pro dopravníky paliva do denních sil kotle B14, inženýrské sítě a další pomocné objekty.
Interne Kennung: 5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45262426 Herstellung von Pfählen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy o dílo dle skutečně provedených prací v režimu měřeného kontraktu.