See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów doposażenia do mikroskopu fluorescencyjnego posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów doposażenia do mikroskopu fluorescencyjnego posiadanego przez Zamawiającego, obejmująca dostawę modułu do wykonywania skrawków optycznych i rekonstrukcji 3D w oparciu o technikę SIM (Apotome 3), wysokowydajnej kamery monochromatycznej CMOS, podstawy antywibracyjnej pod mikroskop oraz niezbędnych elementów montażowych i przyłączeniowych, kompatybilnych z posiadanym przez Zamawiającego mikroskopem fluorescencyjnym ZEISS Axio Imager.M2.
Interne Kennung: BZP.2710.50.2026.AZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001