2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu pro tunely
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude zajištění dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu pro běžné opravy a údržbu tunelů ve správě Zadavatele, a to pro zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu v tunelech (např. různé typy rozvaděčů, různé typy el. motorů, dieselagregáty a související zařízení, tělesa svítidel (tunelové osvětlení) a související zařízení, nouzová svítidla a související zařízení, veškeré zdroje (výbojky, zářivky, žárovky), EPS zařízení, detekční zařízení, veškeré elektronické zařízení rozvoden, UPS zařízení, akumulátory, baterie, nn kabely, jistící a spínací el. prvky (jističe, deony, ochrany, svodiče, spínače, atd.), kabelové rošty, el. nářadí, záznamové videozařízení, reproduktory, telefonní ústředny na tunelech, tiskárny, tunelové kamery, ponorná čerpadla hutní materiál potřebný k různým opravám, materiál ke stavebním opravám na tunelech, bezpečnostní a orientační tabulky, kanalizační přepážky, požární uzávěry, vzduchotechnika v tunelech a na PTO).
Interne Kennung: 01CS-000392
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D0. D8 Dodávka ND - světelné zdroje pro tunely Lochkov, Cholupice, Valík, Prackovice, Radejčín a Klimkovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka ND - světelné zdroje pro tunely Lochkov, Cholupice, Valík, Prackovice, Radejčín a Klimkovice.
Interne Kennung: 01PU-006135