2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling van een rekenmethode ter bepaling van de energieprestatie van residentiële en kleine niet-residentiële gebouweenheden
Beschreibung: Ontwikkeling van een nieuwe, geïntegreerde en vereenvoudigde rekenmethodiek voor de bepaling van de energieprestatie van residentiële en kleine niet-residentiële gebouweenheden. Deze nieuwe methodiek moet vanaf 2030 de basis vormen voor één Vlaams beleidsinstrument dat de huidige residentiële EPB- en EPC-kaders voor nieuwbouw, renovatie en bestaande bouw vervangt en integreert.
Interne Kennung: VEKA/EE/Methodieken/MD/2026_1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VEKA/EE/Methodieken/MD/2026_1 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VEKA/EE/Methodieken/MD/2026_1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73110000 Servicios de investigación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1