610660-2025 - Wettbewerb
Polen – Drucker und Plotter – Zakup urządzeń drukujących dla sądów apelacji poznańskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup urządzeń drukujących dla sądów apelacji poznańskiej
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń drukujących dla sądów apelacji poznańskiej wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. Przedmiot zamówienia obejmuje opcję, o której mowa w artykule 441 Pzp. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części: 1) Część 1: Drukarka typ 1 -2025/2 - mono. laser. A4 - zespołowa Drukarka typ 1 -2025/2 - mono. laser. A4 w ilości 155 sztuk, opcja 155 sztuk, gwarancja min 36 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny 2) Część 2: Drukarka typ 7 -2025/2 - do drukowania okładek akt Drukarka typ 7 -2025/2 - do drukowania okładek akt w ilości 28 sztuk, opcja 28 sztuk, okres gwarancji – min. 24 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. 3) Część 3: Drukarka typ 8 -2025/2 – do drukowania kodów kreskowych z gilotyną Drukarka typ 8 -2025/2 – do drukowania kodów kreskowych z gilotyną w ilości 22 sztuk, opcja 22 sztuk, okres gwarancji – min. 24 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. 4) Część 4: Drukarka typ 9 -2025/2 – przenośna Drukarka typ 9 -2025/2 – przenośna w ilości 18 sztuk, opcja 18 sztuk, okres gwarancji – min. 24 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. 5) Część 5: Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 -2025/2 -A4 mono Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 -2025/2 -A4 mono w ilości 60 sztuk, prawo opcji 60 sztuk, okres gwarancji – min. 36 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. 6) Część 6: Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 -2025/2 -A4 kolor Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 -2025/2 -A4 kolor w ilości 5 sztuk, prawo opcji 5 sztuk, okres gwarancji – min. 36 miesiące - parametr punktowany w kryteriach oceny. 7) Część 7: Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 -2025/2 -A3 kolor Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 -2025/2 -A3 kolor w ilości 13 sztuk, prawo opcji 13 sztuk, okres gwarancji – min. 36 miesiące - parametr punktowany w kryteriach oceny. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 4. Dotyczy: cz. 1 – cz. 6: Cena jednostkowa na oferowany sprzęt musi być niższa od 10 000,00 złotych brutto. Wynika to z posiadanego w paragrafie klasyfikacji budżetowej: 4210 limitu środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotowego zamówienia publicznego, zaoferowanie produktu o cenie wyższej lub równej 10 000,00 zł brutto skutkować będzie odrzuceniem oferty, jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 3.2 Opcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa w zakresie: Część 1: Drukarka typ 1 - 2025/2 - mono. laser. A4 - zespołowa w ilości 155 sztuk, Część 2: Drukarka typ 7 - 2025/2 - do drukowania okładek akt w ilości 28 sztuk, Część 3: Drukarka typ 8 - 2024/2 – do drukowania kodów kreskowych z gilotyną w ilości 22 sztuk, Część 4: Drukarka typ 9 – 2025/2 – przenośna w ilości 18 sztuk, Część 5: Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 -2025/2 -A4 mono w ilości 60 sztuk, Część 6: Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 -2025/2 -A4 kolor w ilości 5 sztuk, Część 7: Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 -2025/2 -A3 kolor w ilości 13 sztuk. Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych. Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
Interne KennungZP.261.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Drukarka typ1-2025/2 - mono.laserA4 zespołowa.
BeschreibungCzęść 1: Drukarka typ 1 -2025/2 - mono. laser. A4 - zespołowa Drukarka typ 1 -2025/2 - mono. laser. A4 w ilości 155 sztuk, opcja 155 sztuk, gwarancja min 36 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 1: Drukarka typ 1 - 2025/2 - mono. laser A4 zespołowa w ilości 155 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Drukarka typ 7 -2025/2 - do drukowania okładek akt.
BeschreibungCzęść 2: Drukarka typ 7 -2025/2 - do drukowania okładek akt Drukarka typ 7 -2025/2 - do drukowania okładek akt w ilości 28 sztuk, opcja 28 sztuk, okres gwarancji – min. 24 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2.
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 2: Drukarka typ 7 2025/2 do drukowania okładek akt w ilości 28 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Drukarka typ 8 -2025/2 – do drukowania kodów kreskowych z gilotyną
BeschreibungCzęść 3: Drukarka typ 8 -2025/2 – do drukowania kodów kreskowych z gilotyną Drukarka typ 8 -2025/2 – do drukowania kodów kreskowych z gilotyną w ilości 22 sztuk, opcja 22 sztuk, okres gwarancji – min. 24 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3.
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 3: Drukarka typ 8 2025/2 do drukowania kodów kreskowych z gilotyną w ilości 22 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Drukarka typ 9 -2025/2 – przenośna
BeschreibungCzęść 4: Drukarka typ 9 -2025/2 – przenośna Drukarka typ 9 -2025/2 – przenośna w ilości 18 sztuk, opcja 18 sztuk, okres gwarancji – min. 24 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4.
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 4: Drukarka typ 9 2025/2 przenośna w ilości 18 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 -2025/2 -A4 mono
BeschreibungCzęść 5: Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 -2025/2 -A4 mono Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 -2025/2 -A4 mono w ilości 60 sztuk, prawo opcji 60 sztuk, okres gwarancji – min. 36 miesiące – parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 5: Urządzenie wielofunkcyjne typ 1 2025/2 A4 mono w ilości 60 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 -2025/2 -A4 kolor
BeschreibungCzęść 6: Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 -2025/2 -A4 kolor Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 -2025/2 -A4 kolor w ilości 5 sztuk, prawo opcji 5 sztuk, okres gwarancji – min. 36 miesiące - parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 6.
Haupteinstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 6: Urządzenie wielofunkcyjne typ 2 2025/2 - A4 kolor w ilości 5 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.
LosLOT-0007
TitelCzęść 7: Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 -2025/2 -A3 kolor
BeschreibungCzęść 7: Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 -2025/2 -A3 kolor Urządzenie wielofunkcyjne typ 4 -2025/2 -A3 kolor w ilości 13 sztuk, prawo opcji 13 sztuk, okres gwarancji – min. 36 miesiące - parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 7: Urządzenia wielofunkcyjne typ 4 - 2025/2 A3 kolor w ilości 13 sztuk; 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.