2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energetické úspory společnosti STYROL a.s. – dodávka lisovacího stroje na tvarování polystyrenu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka lisovacího stroje na tvarování polystyrenu. Základní podmínky Zadavatele pro předmět Dodávky: a) dodržení maximální možné půdorysné velikosti dodávky včetně příslušenství (viz odst. 4.2.2. písm. a) – c)): viz Příloha č. 1 ZD-TČ b) výlučně elektrický pohon lisů c) využitelná lisovací plocha: 670 x 1070 mm d) využitelná celková hloubka parní komory: min. 310 mm e) časová délka trvání jednoho výrobního cyklu: max. 50 s f) spotřeba páry pro realizaci výrobních cyklů po dobu 1 hod.: max. 230 kg/hod. g) celkový elektrický příkon dodávky: max. 10 kW/400 V h) celková hmotnost dodávky: max. 6,5 t i) požadavky na vybavení • izolované parní komory (pevná + pohyblivá), • systém rychlé výměny nástroje, • vodící systém s automatickým mazáním, • integrovaný jeřáb pro výměny nástroje, • elektronická regulace médií, • lineární vedení parní komory, • separátní vakuová potrubí pro pevnou a pohyblivou parní komoru, • uživatelské prostředí obsluhy stroje v českém jazyce. Podmínky uvedené v písm. f) jsou předmětem hodnocení nabídky účastníka zadávacího řízení. Podrobně jsou podmínky hodnocení uvedeny v čl. 11.1. - 11.3. ZD-TČ. Součástí předmětu zakázky je dále: a) parní akumulátor pro tvarovkové automaty FTA, kapacita min. 10.000 l, b) parní akumulátor pro blokovou formu, kapacita min. 15.000 l, c) nádrž pro předehřívání napájecí vody pro parní kotel, kapacita min. 2.000 l. Předmětem zakázky je rovněž zajištění záručního servisu a garance pozáručního servisu. Minimální délku garance pozáručního servisu Zadavatel stanovuje na dobu 36 měsíců po ukončení délky trvání záručního servisu. Servisní podporu je vybraný dodavatel povinen zajistit v českém jazyce. Předmětem zakázky je dále doložení dokumentů, kterými vybraný dodavatel prokáže, že jím dodané technologické zařízení a související způsob jeho provozování jsou v souladu s podmínkami plnění DNSH a klimatického dopadu, viz čl. 12.3.ZD-TČ. Podrobně viz Příloha č. 2 – Obchodní podmínky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Energetické úspory společnosti STYROL a.s. – dodávka lisovacího stroje na tvarování polystyrenu