2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autorizovaný servis travních sekaček Iseki OPAKOVÁNÍ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v provádění autorizovaného servisu travních sekaček značky Iseki (dále jen “služby”) vč. dodávky náhradních dílů v rozsahu rámcové dohody (dále jen „smlouva“), která tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2026/70
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001