2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wraz z pomieszczeniami niezbędnymi dla jej funkcjonowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wraz z zapleczem technicznym, sanitarnym, konferencyjnym i gastronomicznym oraz pomieszczeniami niezbędnymi dla jej funkcjonowania.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa modernizacja Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wraz z pomieszczeniami niezbędnymi dla jej funkcjonowania.