2. Verfahren
Verfahren
Titel: 7.1.10.9. Raamovereenkomst vertaalprestaties 2025-2029 - Dienstenopdracht - Openbare procedure
Beschreibung: Het voorwerp van onderhavige raamovereenkomst bestaat uit het vertalen, van het Frans naar het Nederlands en van het Nederlands naar het Frans, van documenten opgesteld door de Directie Vervoersinfrastructuur in het kader van de projecten die door haar worden gerealiseerd in het kader van het Samenwerkingsakkoord van 15.09.1993 tussen de Federale Staat en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Deze documenten hebben betrekking op: - enerzijds (en hoofdzakelijk) overheidsopdrachten (bijzondere bestekken, gemotiveerde beslissingen, protocols, ...); - anderzijds andere materies (presentaties, procedures, brochures, ...). Wat betreft de overheidsopdrachten gaat het voornamelijk over de vertaling van de technische, administratieve en juridische gedeelten van hoofdzakelijk opdrachten van werken en diensten en in mindere mate van opdrachten van leveringen.
Interne Kennung: Beliris-7.1.10.9
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beliris-7.1.10.9 - 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Varianten en opties zijn verboden.