See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów jednorazowego sprzętu medycznego w zakresie następujących części: Część 1. Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych CPV - 33140000-3 Część 2. Przedłużacze do pomp infuzyjnych CPV - 33140000-3 Część 3. Strzykawki do pomp infuzyjnych CPV - 33141310-6 Część 4. Przyrządy do przetaczania krwi CPV - 33194000-6 Część 5. Cewnik Tiemann CPV - 33141200-2 Część 6. Cewnik Foley CPV- 33141200-2 Część 7. Cewnik Nelaton CPV- 33141200-2 Część 8. Cewniki do embolektomii CPV - 33141200-2 Część 9. Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych CPV- 33141200-2 Część 10. Dwudrożny przyrząd do podawania tlenu przez nos CPV - 33140000-3 Część 11. Rurka ustno-gardłowa CPV - 33140000-3 Część 12. Rurka intubacyjna bez mankietu uszczelniającego CPV - 33140000-3 Część 13. Rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym CPV - 33140000-3 Część 14. Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem CPV - 33140000-3 Część 15. Ostrza jednorazowe CPV: 33141400-4 Część 16. Igły iniekcyjne CPV - 33141320-9 Część 17. Igły do penów 33140000-3 Część 18. Igła do nakłuć lędźwiowych CPV -33141323-0 Część 19. Wkłucia do naczyń centralnych CPV - 33141320-9 Część 20. Strzykawki jednorazowego użytku CPV - 33141310-6 Część 21. Strzykawki cewnikowa Janeta CPV - 33141310-6 Część 22. Kaniula do pobierania i wstrzykiwania leków CPV - 33141220-8 Część 23. Kranik trójdrożny CPV - 33140000-3 Część 24. Koreczki do kaniuli dożylnej CPV - 33140000-3 Część 25. Kaniule dożylne CPV - 33141220-8 Część 26. Rękawice nitrylowe bezpudrowe CPV - 18424300-0 Część 27. Rękawice chirurgiczne bezpudrowe CPV- 33141420-0 Część 28. Zgłębniki żołądkowe CPV: 33140000-3 Część 29. Cewniki do karmienia CPV - 33141200-2 Część 30. Wzierniki ginekologiczne CPV - 33141000 Część 31. Pojemniki do odsysania ran typu Redon CPV - 33141000-0 Część 32. Pojemniki na odpady o ostrych końcach i/lub krawędziach 33140000-3, 34928480-6 Część 33. Fartuch ochronny niejałowy 35113400-3 Część 34. Pokrowiec na materac 39512300-7 Część 35. Pościel jednorazowa 39512000-4 Część 36. Kaniule dożylne dziecięce Część 37. Fartuchy jałowe standardowe 33199000-1 Część 38. Fartuchy jałowe wzmocnione 33199000-1 Część 39. Elektrody CPV - 33140000-3 Część 40. Fartuchy foliowe CPV - 33199000-1 Część 41. Kieliszki do leków CPV - 33140000-3 Część 42. Tasiemki do identyfikacji, zaciskacz CPV - 33140000-3 Część 43. Termometry CPV - 38412000-6 Część 44. Filtr p/bakteryjny, elektrostatyczny CPV - 33140000-3 Część 45. Wapno do aparatów do znieczulania CPV - 33140000-3 Część 46. Jednorazowe produkty z pulpy celulozowej CPV - 33140000-3 Część 47. Osłonki do termometrów dousznych typu Genius 2 CPV - 33140000-3 Część 48. Żel do USG CPV - 33140000-3 Część 49. Wieszaki do worków na mocz CPV - 33141000-0 Część 50. Worki do moczu CPV - 33141610-9 Część 51. Pasta ścierna do przygotowywania naskórka CPV - 39812000-7, a także szkolenia wskazane w SWZ I. Warunki udziału w postępowaniu: O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie: art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego(Dz. U. z 2022 poz. 835 z późn. zm). art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2025/2033. 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie c) zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie d) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.
Interne Kennung: NZP/13/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dodatkowe zmiany umowy: 1. W myśl art. 439 ust p.z.p strony określają następujące zasady wprowadzania zmian wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy, w przypadku zmiany ceny materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia. 2. Strony dopuszczają zmianę cen określonych w niniejszej umowie w przypadku, gdy wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłoszony przez GUS za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku o zmianę umowy ulegnie zmianie, w stosunku do wskaźnika ogłoszonego za miesiąc zawarcia umowy, o minimum 7 %. Zmiana następuję w oparciu o wniosek złożony przez stronę wnioskującą o zmianę wynagrodzenia. 3. Wniosek powinien zawierać uzasadnienie wskazujące wpływ zmiany cen na koszt wykonania zamówienia oraz powołanie podstawy prawnej zmiany. Drugiej stronie przysługuje prawo weryfikacji wpływu inflacji na cenę materiałów i koszty związane z realizacją zamówienia, żądania dodatkowych wyjaśnień dotyczących przyczyn wskazanych w uzasadnieniu wniosku oraz ich związku z wnioskowaną zmianą cen wynikających z umowy. Ostateczny wzrost wynagrodzenia nastąpi w oparciu o zweryfikowany wzrost cen materiałów czy kosztów związanych z realizacją zamówienia. 4. W przypadku określonym w ust. 2 i uzasadnionym w myśl postanowień ust. 3 stronie przysługuje prawo zmiany wynagrodzenia do kwoty stanowiącej równowartość ustalonej w procentach różnicy, pomiędzy poziomem zmiany cen określonym w ust. 2 (7 %), a wskaźnikiem cen i usług konsumpcyjnych ogłoszonym przez GUS za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku, określoną w oparciu o stawki wskazane w pierwotnej wersji umowy i szczegółowym formularzu cenowym. 5. Z wnioskiem o zmianę wynagrodzenia strona może wystąpić nie wcześniej niż po 6 (słownie: sześciu) miesiącach obowiązywania umowy. 6. Strony przewidują możliwości wprowadzania kolejnych zmian wynagrodzenia z zastrzeżeniem, że będą one wprowadzane nie częściej niż co sześć miesięcy, jeżeli wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez GUS za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku o zmianę umowy w stosunku do wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych, w oparciu o który dokonano poprzedniej zmiany umowy, ulegnie zmianie o co najmniej 7 %. Podwyższenia dokonuje się, w oparciu o wniosek, o którym mowa w ust. 3 i na zasadach wskazanych w tym ustępie, do kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy wzrostem poziomu zmiany cen określonym w zdaniu poprzedzającym, a wskaźnikiem cen i usług konsumpcyjnych ogłoszonym przez GUS za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku 7. Zmiana wynagrodzenia w czasie trwania umowy z przyczyn określonych w ust. 2 i 6 może nastąpić do maksymalnej wartości 10 % każdego ze składników wynagrodzenia określonego w szczegółowym formularzu cenowym i w pierwotnej wersji umowy. 8. Zmiana umowy w zakresie wynagrodzenia w przypadku wystąpienia uzasadnionych przyczyn nastąpi nie później niż w ciągu 30 dni od zgłoszenia przez stronę wniosku o zmianę wynagrodzenia spełniającego wymogi, o których mowa w ust. 3. Uwaga: Dalszy ciąg z Sekcji 2.1.4 2.5. Informacje z wykazu określonego w ROZPORZĄDZENIEU RADY (WE) nr 765/2006 z dnia 18 maja 2006 r. dotyczące środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec 179684-2026 Ukrainy w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust.1 pkt 1- 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 2.6. Informacje z wykazu określonego w ROZPORZĄDZENIU RADY (UE) NR 269/2014 z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie środków ograniczających w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i niezależność Ukrainy lub im zagrażających w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust.1 pkt 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 2.7. Informacje z listy rozstrzygającej wskazanej w art. 2 pkt. 1 o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt. 3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. UWAGA: Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt. 2.4, 2.5, 2.6, 2.7., o ile wskaże dane umożliwiające dostęp do tych środków 3. Podmioty zagraniczne. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 3.1. Informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w SWZ Rozdział III pkt. 2 ppkt. 2.1 – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w SWZ Rozdział III pkt. 2 ppkt. 2.1. Dokument powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 4. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w SWZ Rozdział III pkt. 3, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, ustawy Prawo zamówień publicznych, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, ciąg dalszy w 5.1.6
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych
Interne Kennung: Część 1. Aparat do przetaczania płynów infuzyjnych
Los: LOT-0002
Titel: Część 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Przedłużacze do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: Część 2. Przedłużacze do pomp infuzyjnych
Los: LOT-0003
Titel: Część 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Strzykawki do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: Część 3. Strzykawki do pomp infuzyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Przyrządy do przetaczania krwi
Interne Kennung: Część 4. Przyrządy do przetaczania krwi
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0005
Titel: Część 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Cewnik Tiemann
Interne Kennung: Część 5. Cewnik Tiemann
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0006
Titel: Część 6.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Cewnik Foley
Interne Kennung: Część 6. Cewnik Foley
Los: LOT-0007
Titel: Część 7.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Cewnik Nelaton
Interne Kennung: Część 7. Cewnik Foley
Los: LOT-0008
Titel: Część 8.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Cewniki do embolektomii
Interne Kennung: Część 8. Cewniki do embolektomii
Los: LOT-0009
Titel: Część 9.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych
Interne Kennung: Część 9. Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych
Los: LOT-0010
Titel: Część 10.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Dwudrożny przyrząd do podawania tlenu przez nos
Interne Kennung: Część 10. Dwudrożny przyrząd do podawania tlenu przez nos
Los: LOT-0011
Titel: Część 11.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Rurka ustno-gardłowa
Interne Kennung: Część 11. Rurka ustno-gardłowa
Los: LOT-0012
Titel: Część 12.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Rurka intubacyjna bez mankietu uszczelniającego
Interne Kennung: Część 12. Rurka intubacyjna bez mankietu uszczelniającego
Los: LOT-0013
Titel: Część 13.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym
Interne Kennung: Część 13. Rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym
Los: LOT-0014
Titel: Część 14.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem
Interne Kennung: Część 14. Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem
Los: LOT-0015
Titel: Część 15.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Ostrza jednorazowe
Interne Kennung: Część 15. Ostrza jednorazowe
Haupteinstufung (cpv): 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe
Los: LOT-0016
Titel: Część 16.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Igły iniekcyjne
Interne Kennung: Część 16. Igły iniekcyjne
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0017
Titel: Część 17.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Igły do penów
Interne Kennung: Część 17. Igły do penów
Los: LOT-0018
Titel: Część 18.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Igła do nakłuć lędźwiowych
Interne Kennung: Część 18. Igła do nakłuć lędźwiowych
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0019
Titel: Część 19.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Wkłucia do naczyń centralnych
Interne Kennung: Część 19. Wkłucia do naczyń centralnych
Los: LOT-0020
Titel: Część 20.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Strzykawki jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część 20. Strzykawki jednorazowego użytku
Los: LOT-0021
Titel: Część 21.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Strzykawki cewnikowa Janeta
Interne Kennung: Część 21. Strzykawki cewnikowa Janeta
Los: LOT-0022
Titel: Część 22.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Kaniula do pobierania i wstrzykiwania leków
Interne Kennung: Część 22. Kaniula do pobierania i wstrzykiwania leków
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0023
Titel: Część 23.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Kranik trójdrożny
Interne Kennung: Część 23. Kranik trójdrożny
Los: LOT-0024
Titel: Część 24.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Koreczki do kaniuli dożylnej
Interne Kennung: Część 24. Koreczki do kaniuli dożylnej
Los: LOT-0025
Titel: Część 25.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Kaniule dożylne
Interne Kennung: Część 25. Kaniule dożylne
Los: LOT-0026
Titel: Część 26.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Rękawice nitrylowe bezpudrowe
Interne Kennung: Część 26. Rękawice nitrylowe bezpudrowe
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0027
Titel: Część 27.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Rękawice chirurgiczne bezpudrowe
Interne Kennung: Część 27. Rękawice chirurgiczne bezpudrowe
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0028
Titel: Część 28.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Zgłębniki żołądkowe
Interne Kennung: Część 28. Zgłębniki żołądkowe
Los: LOT-0029
Titel: Część 29.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Cewniki do karmienia
Interne Kennung: Część 29. Cewniki do karmienia
Los: LOT-0030
Titel: Część 30.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Wzierniki ginekologiczne
Interne Kennung: Część 30. Wzierniki ginekologiczne
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0031
Titel: Część 31.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Pojemniki do odsysania ran typu Redon
Interne Kennung: Część 31. Pojemniki do odsysania ran typu Redon
Los: LOT-0032
Titel: Część 32.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Pojemniki na odpady o ostrych końcach i/lub krawędziach
Interne Kennung: Część 32. Pojemniki na odpady o ostrych końcach i/lub krawędziach
Los: LOT-0033
Titel: Część 33.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Fartuch ochronny niejałowy
Interne Kennung: Część 33. Fartuch ochronny niejałowy
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0034
Titel: Część 34.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Pokrowiec na materac
Interne Kennung: Część 34. Pokrowiec na materac
Haupteinstufung (cpv): 39512300 Matratzenschoner
Los: LOT-0035
Titel: Część 35.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Pościel jednorazowa
Interne Kennung: Część 35. Pościel jednorazowa
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Los: LOT-0036
Titel: Część 36.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Kaniule dożylne dziecięce
Interne Kennung: Część 36. Kaniule dożylne dziecięce
Los: LOT-0037
Titel: Część 37.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Fartuchy jałowe standardowe
Interne Kennung: Część 37. Fartuchy jałowe standardowe
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0038
Titel: Część 38.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Fartuchy jałowe wzmocnione
Interne Kennung: Część 38. Fartuchy jałowe wzmocnione
Los: LOT-0039
Titel: Część 39.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Elektrody
Interne Kennung: Część 39. Elektrody
Los: LOT-0040
Titel: Część 40.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Fartuchy foliowe
Interne Kennung: Część 40. Fartuchy foliowe
Los: LOT-0041
Titel: Część 41.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Kieliszki do leków
Interne Kennung: Część 41. Kieliszki do leków
Los: LOT-0042
Titel: Część 42.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Tasiemki do identyfikacji, zaciskacz
Interne Kennung: Część 42. Tasiemki do identyfikacji, zaciskacz
Los: LOT-0043
Titel: Część 43.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Termometry
Interne Kennung: Część 43. Termometry
Haupteinstufung (cpv): 38412000 Thermometer
Los: LOT-0044
Titel: Część 44.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Filtr p/bakteryjny, elektrostatyczny
Interne Kennung: Część 44. Filtr p/bakteryjny, elektrostatyczny
Los: LOT-0045
Titel: Część 45.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Wapno do aparatów do znieczulania
Interne Kennung: Część 45. Wapno do aparatów do znieczulania
Los: LOT-0046
Titel: Część 46.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Jednorazowe produkty z pulpy celulozowej
Interne Kennung: Część 46. Jednorazowe produkty z pulpy celulozowej
Los: LOT-0047
Titel: Część 47.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Osłonki do termometrów dousznych typu Genius 2
Interne Kennung: Część 47. Osłonki do termometrów dousznych typu Genius 2
Los: LOT-0048
Titel: Część 48.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Żel do USG
Interne Kennung: Część 48. Żel do USG
Los: LOT-0049
Titel: Część 49.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Wieszaki do worków na mocz
Interne Kennung: Część 49. Wieszaki do worków na mocz
Los: LOT-0050
Titel: Część 50.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Worki do moczu
Interne Kennung: Część 50. Worki do moczu
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0051
Titel: Część 51.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa: Pasta ścierna do przygotowywania naskórka
Interne Kennung: Część 51. Pasta ścierna do przygotowywania naskórka
Haupteinstufung (cpv): 39812000 Poliermittel und Pflegecremes