See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST AFVALOPHALING EN -VERWERKING VRIJE UNIVERSITEIT BRUSSEL
Beschreibung: Raamovereenkomst voor ophaling en verwerking van ongevaarlijk en gevaarlijk afval voor de Campussen Etterbeek en Jette
Interne Kennung: PPP0NS-882/5322/VUB/2025/DI/CB/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ophaling en verwerking van ongevaarlijk afval van de VUB-campus EtterbeeK
Beschreibung: Ophaling en verwerking van ongevaarlijk afval van de VUB-campus EtterbeeK
Interne Kennung: VUB/2025/DI/CB/003_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Ophaling en verwerking van ongevaarlijk afval van de VUB-campus Jette
Beschreibung: Ophaling en verwerking van ongevaarlijk afval van de VUB-campus Jette
Interne Kennung: VUB/2025/DI/CB/003 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Ophaling en verwerking van gevaarlijk afval van de VUB (campus Etterbeek en Jette)
Beschreibung: Ophaling en verwerking van gevaarlijk afval van de VUB (campus Etterbeek en Jette)
Interne Kennung: VUB/2025/DI/CB/003 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Ophaling en verwerking van Risicohoudend Med./Biol. Afval van de VUB (campus Etterbeek en Jette)
Beschreibung: Ophaling en verwerking van Risicohoudend Med./Biol. Afval van de VUB (campus Etterbeek en Jette)
Interne Kennung: VUB/2025/DI/CB/003 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Ophaling en verwerking van dierlijk afval categorie 2, vervuilde bedding en uitwerpselen van proefdieren afkomstig uit het animalarium van VUB-campus Jette
Beschreibung: Ophaling en verwerking van dierlijk afval categorie 2, vervuilde bedding en uitwerpselen van proefdieren afkomstig uit het animalarium van VUB-campus Jette
Interne Kennung: VUB/2025/DI/CB/003 5_5