610718-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Accountancydiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAccountancydiensten
BeschreibungHet doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één (1) inschrijver voor het verlenen van accountancydiensten. Met de aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een onafhankelijke externe partij in te kunnen schakelen voor de controle van de jaarrekening. Dit stelt de aanbestedende dienst in staat om op verantwoorde wijze verantwoording af te leggen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. De aanbestedende dienst verwacht dat de gecontracteerde inschrijver de volgende diensten verleent: • Certificerende functie gericht op het verstrekken van (goedkeurende) verklaringen bij de jaarrekening voor het onderdeel getrouwheid en rechtmatigheid en bij (deel) verantwoordingen; • De (natuurlijke) adviesfunctie, voortvloeiend uit en verbonden met de certificerende eis. De omvang van de opdracht bedraagt €500.000,-
Interne Kennung544914
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één (1) inschrijver voor het verlenen van accountancydiensten. Met de aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een onafhankelijke externe partij in te kunnen schakelen voor de controle van de jaarrekening. Dit stelt de aanbestedende dienst in staat om op verantwoorde wijze verantwoording af te leggen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. De aanbestedende dienst verwacht dat de gecontracteerde inschrijver de volgende diensten verleent: • Certificerende functie gericht op het verstrekken van (goedkeurende) verklaringen bij de jaarrekening voor het onderdeel getrouwheid en rechtmatigheid en bij (deel) verantwoordingen; • De (natuurlijke) adviesfunctie, voortvloeiend uit en verbonden met de certificerende eis.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenTwee verleningen van 1 jaar